fbpx
0907 964 316 | 055 30 505 30 vylety@kosiceregion.com

KAŽDÝ DEŇ OD 1. DO 7. MARCA 2020

Prázdninový bus na Plejsy

Zimujte v Košickom kraji aj počas prázdnin!

Jedna z posledných príležitostí sezóny užiť si s rodinou dobrú lyžovačku prichádza počas jarných prázdnin. Vôbec pritom nemusíte cestovať ďaleko a tlačiť sa na zopár zjazdovkách, kde sa práve bude “rekreovať” celý národ.

Viacero skvelých alternatív na dobrú bodku za lyžiarskou sezónou ponúka aj Košický kraj. A my vám k tomu pridávame ešte jedno lákadlo: Prázdninový bus na Plejsy! Navyše exkluzívna 20-percentná zľava na celodenný alebo hodinový skipass v Relax Center Plejsy len pre cestujúcich!

Prázdninový bus na Plejsy môžu využiť aj lyžiari cestujúci vlakom ako bezplatnú kyvadlovú dopravu do strediska.

Špeciálny lyžiarsky autobus do lyžiarskeho strediska Relax Center Plejsy vyráža z Košíc každé ráno od 1. do 7. marca (vrátane) 2020. A po návrate ešte v pohode stíhate aj Oteckov. Idete s nami?

Cestovný poriadok Prázdninového busu na Plejsy

Relax Center Plejsy

Lyžiarske stredisko Relax Center Plejsy sa rozprestiera na severných svahoch Krompašského vrchu (1.025 m n.m.), je vzdialený 2 km od mesta Krompachy a 70 km od Vysokých Tatier. Päť lyžiarskych vlekov vám zabezpečí kvalitnú, pohodlnú a v prvom rade bezpečnú lyžovačku. Návštevníci ski areálu majú k dispozícii 4,5 km zjazdoviek rôznych stupňov náročnosti, viacero reštaurácií, ski servis, lyžiarsku školu, snowboardovú školu, požičovňu lyží a snowboardov, detský kútik, ale aj  babysitting.

Na ktorý deň vám držíme miesto v buse?

Po kliknutí na termín budete presmerovaný/-á do online predajného systému Ticketware. Vyberte si počet osôb, pre ktoré chcete kúpiť lístky, a v nákupe pokračujte kliknutím na šípku vpravo dole. Cestovné lístky si môžete kúpiť aj osobnev Regionálnom informačnom bode na Hlavnej 48 v Košiciach (pracovné dni 10:00 – 18:00). Cena spiatočného lístka je 4,90 € za jednu osobu.

Exkluzívnu zľavu 20% na celodenný alebo hodinový skipass si uplatníte priamo v pokladni Relax Center Plejsy predložením cestovného lístka z Prázdninového busu na Plejsy. Zľava platí len v konkrétny deň platnosti lístka na Prázdninový bus na Plejsy.

Lístky na Prázdninový bus na Plejsy si môžte zakúpiť najneskôr 24 hodín pred plánovaným odchodom vo vybraný termín. (ak plánujete ísť na lyžovačku 4.3.2020, lístok si môžte zakúpiť najneskôr 3.3.2020 do 8:00 hod.)

Cestujete vlakom? Využite Prázdninový bus na Plejsy ako kyvadlo!

Prázdninový bus bezplatne vyvezie do lyžiarskeho strediska Relax Center Plejsy aj cestujúcich zo železničnej stanice Krompachy prichádzajúcich vlakmi z oboch smerov (Košice a Spišská Nová Ves). Kapacita je obmedzená na 50 miest.

Mohlo by vás zaujímať

Aj tento rok sme pre všetkých skutočných cestovateľov – objaviteľov pripravili neodolateľnú ponuku výletov v Košickom kraji. Pretože náš región, to nie je len Spišský hrad a Betliar…

Poďte s nami na miesta, ktoré nie sú len obyčajnými povinnými zastávkami v bedekri každého turistu. Spoznajte úžasné pamiatky a prírodné scenérie, ktoré často nepozná ani Tripadvisor. Vyskúšajte nové chute a kráčajte po stopách aristokratov, ktorí tvorili naše dejiny! 

Organizátorom Prázdninového busu na Plejsy je Košice Región Turizmus, Hlavná 48, Košice. IČO: 42319269, DIČ: 2023656833, email: vylety@kosiceregion.com, telefón: +421 55 30 505 30.

Košice Región Turizmus 

Newsletter

Prihláste sa na odber

Share This