fbpx
Vyberte stranu

Cestovanie v čase

JEDNODŇOVÝ AUTOBUSOVÝ VÝLET
  • Prírodná rezervácia Dreveník

PROGRAM

Prírodná rezervácia Dreveník je zapísaná na Zozname svetového dedičstva UNESCO. Najväčšie travertínové územie na Slovensku je na prvý pohľad zaujímavou skalnou scenériou. 

1. JÚN 2019

Odchod autobusu je o 8:00 z parkoviska pri Jumbo centre v Košiciach

Predpokladaný návrat do Košíc – okolo 18:00.

Priaznivcov histórie určite upútajú zvyšky starého slovanského hradiska a Kamenný raj. Chcete o tomto tajomnom historickom či vzácnom botanickom území vedieť viac? Nie je nič jednoduchšie, poďte s nami cestovať v čase!

Na svoje si prídu i milovníci hojne sa vyskytujúcich fosílií či vzácneho, neraz prísne chráneného rastlinstva. Sprevádzať nás budú skutoční odborníci: botanička a krajinný ekológ. Z Dreveníka si môžete vychutnať množstvo nádherných výhľadov, ktorým kraľuje pohľad na majestátny Spišský hrad.

Cena výletu

V cene výletu je zahrnutá doprava autobusom, odborne kometovaná turistika jedným z najstarších chránených území na Slovensku – Dreveníkom, travertínovými kopami, v sprievode prírodovedca a historika.

Do výletu ostáva

Deň (- y)

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Druhý(s)

Organizátor výletu: Košice Región Turizmus, Hlavná 48, 040 01 Košice, IČO 42319269, DIČ 2023656833, vylety@kosiceregion.com,
+421 55 3050530

Spišské topky | 22.6.

Jednodňový výlet AUTOBUSOM
Viac info
Share This