fbpx
Vyberte stranu

Autobusové výlety

JEDNODŇOVĚ AUTOBUSOVÉ VÝLETY

Po stopách Andrássyovcov

Vydajte sa po stopách najvýznamnejších eruópskych aristokratov 19. storočia

Za vôňou agátov

Pripravte si chuťové poháriky, budeme degustovať domáce víno či béleš. Zastavíme sa i v Soľnom dome

Cestovanie v čase

Prírodná rezervácia Dreveník je zapísaná na Zozname svetového dedičstva UNESCO. Najväčšie travertínové územie na Slovensku je na prvý pohľad zaujímavou skalnou scenériou.

Spišské topky

Spišský hrad už určite máte opozeraný. Poznáte ale ďalšie, nemenej fascinujúce miesta v jeho blízkom okolí? 

Na lodi bez hraníc

Voda pretekajúca korytom rieky Bodrog nepozná hranice nakreslené do mapy. Prúd nás bude pokojne unášať z Viničiek na území Slovenska až do maďarského Sárospataku.

Karpatský oblúčik

Pripravte si chuťové poháriky, budeme degustovať domáce víno či béleš. Zastavíme sa i v Soľnom domePripravte si turistické topánky, vyrážame! 

Po stopách permoníka

Naštartujte svoju fantáziu a sfárajte s nami pod zem. Banská tradícia na Gemeri vás určite osloví aj dnes, v časoch, keď už baníctvo z tohto regiónu prakticky vymizlo.

Gemerské perly

Toto musíte vidieť na vlastné oči! Ukážeme vám najskvostnejšie, najzaujímavejšie a najnavštevovanejšie miesta Gemera. Čaká na nás jediný kaštieľ na Slovensku, ktorý sa po roku 1945 zachoval s pôvodným zariadením a zbierkami.

Za hodinu do Jeruzalema

Neďaleko historickej dominanty celého kraja, Spišského hradu, sa nachádza vskutku zaujímavé miesto. Zrejme najstaršiu kalváriu na Slovensku vytvorili naši predkovia niekoľko storočí dozadu.

Gemerská odysea

Po dobrom výlete ešte lepšia gastronómia. Asi takto vyzerá naša ponuka pre vašu poslednú septembrovú nedeľu. Vedeli ste, že v Gombaseckej jaskyni nájdete Sieň Hirošima?

Hľadáte výlet na mieru?

Ak ste cestovná agentúra alebo organizujete výlet pre väčšiu skupinu A POTREBUJETE Pomôcť, napíšte nám.
KONTAKTNÝ FORMULÁR
Share This